Велосипед і морозиво

Сьогодні в обідню перерву ми з новими асистентами (корейка, дівчина з Ватерлоо (місто біля Лондона) і домініканець) їздили на велосипедах на морозиво. Шоколадне морозиво у вафельному стаканчику у, здається, японському ресторанчику – дуже смачне і не дуже дороге. Класно було покататься на велосипеді по велосипедних доріжках. Згадувала Вову, Свєтіка, Іллюшу, Сергія Пастушенка і думала: “Чому я з ними ніколи не каталась, це ж так класно?”:)

Сьогодні в мене було навчання – надання першої медичної допомоги. Перш за все, наш обов’язок – оцінити ситуацію, вдягнути рукавички (вони є в кожній кімнаті, кіхні, ванні, туалеті) і тільки тоді торкатися людини, яка потребує допомоги. Потім позвонити 9-1-1. І тоді, якщо у швидкій дозволять, робити штучне дихання. Дуже багато корисної і цікавої інформації, тільки що ж як все воно на англійській мові?:) Одну класну річ навчилась – обов’язково спробуйте. Коли людина лежить на підлозі і вам треба її положити на бік – не треба її двигать. Треба, наприклад, Ліву ногу положити рівно, ліву руку положити рівно догори. Праву руку положити на ліве плече і праву ногу зігнути у коліні. А потім легесенько нахилити вперед – і людина лежить на боку, так їй можна на спину накинуть щось тепле, щоб зігріть тіло, поки приїде швидка.

Вечором у нас була обов’язкова вечірка для нових асистентів. Вечірку організовувала одна сім’я з керівництва Ляршу. Вони – меноніти. Біля хати у садку – басейн, барбек’ю, спеціальна штука для вогнища – “пересувне” вогнище. Всі бажаючі могли поплавати у басейні. Я, звісно, забула свій купальник вдома в Україні, тому не купалась. Вечірка була досить християнською:)

Сьогодні розповідала про Танічку, Костіка, Сашуню, Назара і Крістінку, про те, як ми проводимо час разом. Люблю вас, мої любімі плємяшки!!!:)))

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply