Гаразд канадійці, тримайтеся, бо я не здамся:)

Нарешті в мене – вихідний!!!!! Що людина може встигнути за 1,5 дні? Знаю, дехто (навіть з нашої сім’ї) може побувати в декількох місцях, містах чи навіть країнах. Але для мене велике досягнення – поговорити із сім’єю, відписати друзям та просто посидіти, щоб згадати хто я є. Мені грозить стати core member-ом, тому що я втрачаю тимчасову пам’ять. Одним словом я не пам’ятаю, що було минулого тижня:)

Дякую тату за підтримку! Вчора я вже не мала сили допрацювати ще одне добу. До того всього мене розчарувало лицемірство однієї колеги. Поговорила з татом, на що він мені сказав: “І це пройде. Ти собі роби свою роботу і радуйся жизні”.  То сьогодні я робила свою роботу – допрацювувала на автопілоті: “Ще декілька годин і екстренна посадка”:) А зараз радуюсь жизні – сиджу у кафешці “Covernotes” у центра Richmond Hill (поряд з моїм місцем тимчасового проживання – 1 рік  і довгострокового волонтерства – 1 рік:), п’ю лимонний напій і їм шоколадний торт. Все як у житті. Лише з однією відмінністю: я на всі 100% впевнена, що я п’ю кислий лимонний напій і їм дуже солодкий шоколадний торт. Я свідомо зробила цей вибір. А у житті… Самі знаєте:)

Тому тримайтеся, канадійці, я не здамся! Бо я ношу майку. А якщо я забуду про це, коли мені буде дуже важко, то моя сім’я мені нагадає:)

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Гаразд канадійці, тримайтеся, бо я не здамся:)

  1. Arevik says:

    Нагадую заздалегідь: ти носиш майку :)))

Leave a Reply