“Ти приїдеш завтра?” – не кіно

Сьогодні Тарасик (племінник, 3 роки) заспівав мені пісню “Ісус любить діток”  і сказав, щоб я приїжджала. А потім ще перепитав: “Ти приїдеш завтра?” Ооо, я б і сьогодні приїхала:))) Але зараз б’ють дзвони у католицькій церкві, що означає, що зараз 6.00 вечора, у моєму будинку вечеря, вдома 1.00 ночі, і мені доведеться тут залишиться ще рівно 10 місяців 10 днів і можливо 10 годин…

Canada Trust

Сьогодні зробила собі карточку в банку Canada Trust. Вже свою законну волонтерську зарплату буду ложить на карточку і користуваться як канадійці. Ось так:)

Черевики чи парасолька?

Вчора пішла в обідню перерву купити тепле взуття. Почався дощ. Була змушена купити парасольку за 15 $.

Спайдервумен

В неділю святкула день народження Тома, одного core member-а в іншому будинку, де працює українка. Ох, українським стравам немає рівних! Том сказав, що я – спайдервумен, бо в нас день народження в одни день – 12 вересня.

Вечеря

У п’ятницю я готувала вечерю у нашому будинку. Печена картопля із шампіньйонами, морквою, цибулею. Десерт – фруктовий салат із морозивом (не навпаки). Звісно, гарно поданий. Core members-ам сподобалось, це було видно і чути, а всім решта сподобалось, бо вони це сказали. Хоча, чим далі, тим більше я схильна більше вірити словам core members-ів, чим асистентів:)

Shopping and Pizza-Movie

У суботу в мене була зустріч з провінційним координатором та волонтерами, які живуть у провінції Онтаріо, 4 чоловік у Black Creek Pioneer Village. Там був благодійний аукціон, музика, смачна іжа, одним словом менонітська ярмарка, якщо можна так сказать. Звісно, ми були там всім нашим будинком. Елізабет купила собі книжку, а я кленовий сироп додому (в Україну) – радощам не було меж. А вечором, точніше з 4 годин дня, у нас була Pizza-Movie, тобто ми дивимось разом фільм і їмо піцу, щосуботу. Цієї суботу ми подивились три фільми, не буду уточнювати скільки разів. Pizza-Movie удалось!!!:)

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply