Коробка сірників

І все-таки… коробка сірників – це не просто коробка якихось непотрібних паличок з сіркою на кінчиках. Це-таки досить корисна річ. Хоч я там не зовсім і помітний…

Коли я сидів розчарований, мій приятель запитав мене: “Невже ти дійсно не бачиш яку користь приносиш людям? Ти б краще подумав, що взагалі люди можуть без вогню, який запалюєш ти, маленький сірник!”

От вирішив я це перевірити.

…Йду лісом, бачу туристів, які заблукали і намагаються розвести вогонь, та намарно, адже сірників немає. Приречені мерзнути цілу ніч без надії, що завтра десь-таки знайдеться хоч маленький сірничок, вони почали запеклу сварку хто ж таки винен. Я, звичайно, допоміг їм, а вони подарували мені три клаптики цупкого паперу 2,5*5,3 мм.

Далі я зайшов в маленьке село, в бідненьку хатинку, де старенька бабуся плакала, так як не могла розпалити піч, щоб зварити хоча б якогось супчику. І тут я не витерпів і допоміг. Бабуся дуже подякувала і подарувала клаптик цупкого паперу 1,5*5,3 мм.

Прокинувся я в будинку, де було холодно і темно. Над загаслою свічкою невтішно плакала маленька дівчинка… Через годину в будиночку панувала радість, світло і тепло. Я збирався йти, як ця дівчинка подарувала мені такий же клаптик цупкого паперу.

Згодом я опинився на заводі “Криворіжсталь”, та на мій подив робота там не йшла і сотні людей сиділи без діла, а все через те, що не було сірника. Звичайно, я допоміг цим людям, інакше їх могли звільнити. І вони подарували мені ще два таких же клаптики цупкого паперу.

Я обійшов півсвіту і кругом був змушений допомогти. Ні, я робив це із задоволенням, так як зрозумів своє призначення.

Останнє місце, куди я потрапив, це була Греція. Я запалював Олімпійський Вогонь. Це було неймовірно прекрасно й дивовижно! Це було неперевершено! Казково! Мені подарували два клаптики цупкого паперу 1,5*3,5 мм.

Коли я просто розложив ці всі клаптики, я зрозумів: “Це ж можна зробити собі домівку!”. Я склеїв їх і назвав цей будиночок “Коробка сірників”. І наступного дня запросив всіх своїх приятелів жити разом зі мною для того, щоб разом подорожувати, допомагати і дарувати радість людям.

This entry was posted in Особисте and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply