Криза чи Покращення у стінах Міністерства освіти і науки?

Вчора я була на робочій зустрічі у Міністерстві освіти та науки України. Хмм… І чому я очікувала побачити контроль як в аеропорту і туалети як у торговому центрі Рівного? Натомість я була вражена радянськістю Міністерства всередині. Так захотілося змінити всю “начинку” на щось гарне та сучасне. Коли я зайшла в жіночу вбиральню, перше, що мене шокувало – це як пані вмикнула вилку сушарки для рук у розетку МОКРИМИ руками, а опісля – вимкнула її. Я побоялася висушити руки у такий спосіб, чомусь згадалася фраза: “Не повторюйте! Трюки виконують професіонали” 🙂 А потім я зайшла у, так би мовити, кабінку і мене здивував підлоговий унітаз, якого ще називають чашею Генуя та турецьким унітазом. Я не говорю про зручності цього унітазу. Я просто дивуюся, як таким прекрасним панянкам не шкода своїх туфельок за 2 тисячі гривень ходити в такий туалет… Знайти вбиральню допоміг різкий неприємний запах, а не спеціальні вказівники, яких немає. Запах туалету – окрема розмова, але мені здавалося, що від мене не зовсім гарно пахло після  лічених хвилин перебування в туалеті. Більше прибирати треба, більше!

Чи це символічно, що Відділ позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини знаходиться поряд із жіночею вбиральнею? Я надіюсь, що це не зумовлено філософією нашої системи освіти і це не відображає її сутність, і найголовніше – не відобразиться на вихованні дітей всієї країни!

Столова… Так собі,  може бути, але на програмі “Ревізор” не пройшла би. Не сподобались жирні підноси і старі маленькі столові прибори, які нагадують мені столову інтернату в селі неподалік Рівного.

Не вистачає смітників, не було куди викинути пусту пляшку з-під води. Хоча б один смітничок перед виходом з Міністерства. Можливо, це не передбачено з міркувань безпеки. Цікаво.

А ще, так хотілося б щоб люди там посміхалися, хоча б охоронці при вході. Ну без посмішки яка ж це освіта? Взагалі, наша освіта викликає посмішку 🙂

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply