ВІН… багато їх, множина “Він”

Пісня до тексту: Лина Милович “Летать” (OST “Про Любоff”)

І чому завжди хочеться бути саме його дівчиною? Та ще й тоді, коли у нього вже є дівчина. І думається: “Я краще за неї можу приготувати вечерю”. Інколи підкрадається думка: “Можливо я і гарніша за неї”. Та справа зовсім не у красі. І не в кулінарній майстерності. Справа в тому, що саме вона – його дівчина, а не ти. І саме з нею він щасливий.

Нехай! Нехай вона привередлива і не зовсім співчутлива, та хіба кому потрібні доброта і любов, які додають тобі здатності обійняти весь світ?

Нехай вона молодша за тебе і модніше одягається (і не завжди по погоді), та хіба комусь потрібні ті, хто береже своє здоров’я для народження дитини?

Нехай про неї говорять хлопці, що вона – душа компанії, але у тебе вона не поцікавиться де ти працюєш. Та хіба комусь зараз потрібні задушевні розмови?

Нехай з тобою він буде справжній, розповість всі душевні переживання, але він не зробить тобі жодного комплімента. Та хіба ти чекаєш на це, коли він “засипає” її компліментами, та ще й при тобі?

Нехай, нехай, нехай… Та хіба ти справді шкодуєш за цим? Вище голову! Зараз ти ж радієш, що ти – не його дівчина, чи не так? От бачиш, я все-таки маю рацію 🙂

P.S. З добруватим підтекстом 🙂

This entry was posted in Особисте and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply