Книги. Виклик від футбольного клубу “Верес”

Справжній виклик для мене від футбольного клубу “Верес”.

image

Наші батьки на генетичному рівні передали нам любов до Книги. Пам”ятаю як в дитинстві ми з сестрами читали, і читали, і читали, а мама не могла нас докликатися до миття посуду:) (насправді ми були слухняними, мили посуд по графіку). Ніякі вишукані дорогі парфуми не зможуть нікому з нашої сім”ї замінити особливий запах щойно надрукованої книги! Бо коли “ти народився із типографською фарбою на кінчиках пальців” (так завжди говорить тато про нас!), то хіба щось інше має значення? В моєму розумінні книга – це один з найкращих подарунків дорогій людині. Хоча коли я дарую книги хлопцям, які мені подобаються, то мої сестри кажуть, що цього не варто робити. Хм, дивно, і чому?:)

20151113_090200

Чому для мене насправді є викликом запрошення взяти участь у благодійній акції НК “Верес” зі збору книг для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей та підлітків, який знаходиться в селі Олександрія? Тому що насправді мені дуже шкода віддавати свої книги! Дуже! Просто нереально шкода!!! Вчора я декілька разів передивилася свої книги. Всі вони в єдиному екземплярі. Дорогі. Багато з них з автографами авторів. Я не можу їх віддати дітям. І нічого не можу із собою вдіяти… Тому я вирішила зайти в книгарню і купити книгу. Надіюсь, діти це оцінять:) І дуже надіюсь, що мої улюблені футболісти Вереса зможуть надихнути дітей читати, читати і читати. Бо через читання вони відкриють для них унікальний світ можливостей, втілення своїх мрій!

Моя бібліотека

Книги, які я все ж таки відірвала від серця:

– Новий Завіт (Євангеліє) у перекладі о. Рафаїла Турконяка (єдиний екземпляр, подарований!) “… любов, радість, мир, довготерпіння, ласкавість, доброта, віра, лагідність, стриманість. На таких нема Закону!” До речі, на момент моєї зустрічі з о. Рафаїлом Євангеліє ще не було надрукованим, а лише перекладеним. Треба знайти те історичне фото.

– Мистецтво журналізму (2007). Автор Юрій Шаповал. “Журналістика, наче розкрилені вітрила в океані, дає енергію рухові людей до духовного, морального вдосконалення й цивілізованого формування реальних форм життя; несе естетичну насолоду й інтелектуальний розвиток”. Раджу зустрітися з автором. Вас надихне розмова з ним.

– Україна. Тужіння надії про народ (2015). Автор Юрій Поляківський. “Свобода – це спосіб життя і мислення, що опирається на прояви твого творчого духу”.

Сьогодні, 13 листопада 2015 р. у п”ятницю, з чудовою подругою і громадською активісткою у сфері культури та мистецтва Катериною Самчук ми долучилися до благодійної акції у Рівному. Купили “Три мушкетери” Олександра Дюми. Цю книгу варто прочитати кожному! “Постарайтесь не заставить меня ждать. В четверть первого я вам уши на ходу отрежу. — Отлично, явлюсь без десяти двенадцать!” 🙂

image

Нещодавно я почула таку думку, яка впала в моє серце: батьки дітей несуть відповідальність за їхнє вихованння. А за виховання дітей-сиріт несемо відповідальність МИ як місцева спільнота.

Дуже тішуся, що і для футболістів, і для членів народного клубу, Верес – це більше ніж спорт!

image

#Верес #Більше_Ніж_Спорт #Рівне #Книги
20151113_100510

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply